X
تبلیغات
رایتل

پایگاه اطلاع رسانی دشت بزرگ

پیام تبریک سال جدید تحصیلی مهندس سید رضا موسوی دشت بزرگ

ز بوسیدنی های این روزگار
یکی هم بود دست آموزگار...
بعد از جنگ جهانی دوم و شکست متفقین ، کشورهای پیروز در تقسیم غنائم سهمی به یکی از کشورهای پیروز و البته ویران شده اروپایی دادند تا کارخانه ها و زیربنای کشور را دوباره از نو بنا کند...
مدیران کشوری بجای ساخت کارخانه تمام پول را صرف بازسازی مدارس و بازگشایی دانشگاه ها کردند و سال ها بعد نه تنها کارخانه ها برپا شد بلکه شاهد شکوفایی دوباره و همه جانبه کشورشان بودند...
روز اول مهر آغاز سال جدید تحصیلی و روز شکوفه ها بر همه دانش آموزان، دانشجویان، آموزگاران و آنانی که بر باور ز گهواره تا گور دانش بجوی ایمان دارند خجسته و میمون باد.
بی شک اگر نهاد آموزش و پرورش در اولویت ذهنی و فکری مدیران قرار گیرد و بنیان دانش پایه محکم  گردد نهالی شکل خواهد گرفت که میوه ها و ثمر این درخت تناور و پایدار راه توسعه، پیشرفت، آبادانی و آزادی را هموار خواهد کرد.
اگر حرمت آموزگار همچون پدر و مادر گرامی داشته شود و مدرسه و دانشگاه به فضایی پرنشاط و بر بنیاد خواست و دل دانش آموختگان تبدیل شود آینده جامعه روشن و پر امید خواهد بود.
این روز خاص را به همه دشت بزرگی ها و برای آنانی که به نام دشت بزرگ عشق می ورزند تبریک گفته و آرزوی شادکامی، بهروزی و پیروزی دارم.
برادر کوچک شما
سید رضا موسوی
رییس شورای اسلامی استان خوزستان

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)